Najpierw trzeba rozważyć do czego ma służyć powiększenie członka. Czy ma spełniać wymagania kobiety czy też, aby zaspokoić ego mężczyzny! 

Dla kobiet jest to bez różnicy, ponieważ nie potrzebują dużego penisa, aby uzyskać orgazm. Rozmiar członka nie jest naprawdę ważny, jednak zamiast na długości powinno się skupić na grubości członka. Aczkolwiek grubość odgrywa ogromną rolę w trakcie penetracji. Zatem, należy się zastanowić, w jaki sposób zwiększyć grubość penisa. Do tego celu służą podobne metody, jak przy wydłużeniu penisa, albowiem większość metod działa jednocześnie na długość, jak i na grubość naszego przyrodzenia.


Jak powiększyć penisa, czyli istnienie złotego środka

Nie ma złotego środka indywidualnie dla każdego. Wszystko uzależnione jest od celu. Samymi ćwiczeniami ciężko będzie uzyskać Ci dodatkowe 3 – 4 centymetry, ale inną metodą może być to o wiele prostsze. W związku z czym warto jest zapoznać się z wszystkimi dostępnymi metodami oraz przeanalizować ich mocne oraz słabe strony.


Jak powiększyć penisa, czyli przegląd współczesnych metod

Tabletki na powiększenie członka są jedną z najbardziej znanych oraz najprostszych metod. Dlaczego? Coraz częściej nie mamy czasu, bo jesteśmy stale zabiegani, a ta metoda polega tylko i wyłącznie na zażyciu jednej tabletki codziennie o ustalonej porze. Dobre preparaty nie są zbyt drogie, a coraz częściej dają o wiele lepsze rezultaty niż byśmy się tego spodziewali.


Pompki do penisa są bardzo efektywnymi urządzeniami, które zwiększają obwód oraz długość przyrodzenia. Stosują je również osoby, które posiadają problemy ze słabą erekcją. Pompki można podzielić na próżniowe oraz pompki wykorzystujące środowisko wodne. Mechanizm pompki próżniowej polega na odessaniu powietrza wewnątrz cylindra, w efekcie czego powstaje podciśnienie. Skutkiem działania pompki jest powstawanie mikropęknięć, dzięki czemu następuje proces regeneracji oraz rozrostu tkanek.


Pompki wodne działają na tej samej zasadzie, co pompka próżniowa. Jedyną różnicą między nimi jest to, iż ta pompka wykorzystuje środowisko wodne, które zwiększa skuteczność oraz większe bezpieczeństwo. Przy wyborze pompki do penisa należy zwracać uwagę na jakość wykonania, pompki tańsze są najczęściej niższej jakości. Przy dość częstym stosowaniu może dojść do podrażnienia albo nawet uszkodzenia tkanek penisa. Pompki nie dają trwałych rezultatów - po odstawieniu pompki rozmiar członka wraca do początkowych rozmiarów.


Metoda manualna jest metodą, którą naprawdę warto jest się zainteresować. Opcja ta nic nie kosztuje, poza tylko odrobiną wolnego czasu oraz samozaparcia. Ćwiczenia są bardzo bezpieczne, zdaniem wielu specjalistów niemożliwe jest, aby techniki te powodowały jakiekolwiek komplikacje, o ile nie są wykonywane nieprawidłowo.


Wielu mężczyzn z problemem rozmiaru męskości kieruje się w celu powiększenia penisa do placówek chirurgii plastycznych. Zazwyczaj jednak korzystają z nich mężczyźni, których członek uległ uszkodzeniu podczas wypadku lub innych losowych okoliczności. Zabieg powiększający nie gwarantuje 100% skuteczności oraz bezpieczeństwa, nawet wówczas, kiedy wykonuje go najlepszy specjalista.


Jak powiększyć penisa, czyli rys podsumowujący

Teraz coś magicznego! Wystarczy odrobinę iluzji, a Twój penis może wyglądać na nieco większego. Podobnie jak kobiety używają swoich sztuczek, aby uwydatnić biust czy ukryć niedoskonałości, tak i mężczyzna ma prawo skorzystać z pewnych trików. Metoda ta bezpośrednio nie powiększy Twojego członka, dlatego zalicza tę metodę jedynie w połowie.


Zobacz również: