Architekt Łódź zajmuje się projektowaniem od dawien dawna. Podstawą jest zadowolenie klienta.


Za każdym razem podchodzą w sposób indywidualny i jednostkowy. Szukane są przez nas nowe idee, konteksty, estetyka oraz przejrzystość funkcji.


Architekt Łódź, czyli nagrody i wyróżnienia

Nasze działania dały pozytywny wynik wieloma realizacjami, wyróżnieniami oraz nagrodami. W dotychczasowym dorobku posiadamy prace związane z budownictwem jednorodzinnym, komercyjnym oraz budynkami użyteczności publicznej.


W pracy, tak jak i w życiu, staramy się szukać równowagi między zewnętrzną przestrzenią a jej wnętrzem, którą kreujemy. Nie ma nigdy rozwiązań idealnych, ale istnieją kompromisy między oczekiwaniami Klienta a możliwościami architektów. Jednak, jak wiadomo zadowolenie Klienta jest bardzo ważne dla osobistej satysfakcji. 


Architekt Łódź wyznawcą kreatywności oraz odwagi

Nasz zespół charakteryzuje się odwagą w projektowaniu. Pragniemy rozwijać swoja świadomość i wrażliwość na design, ciągle szukamy nowych inspiracji i rozwiązań tak, aby nasze projekty były specyficzne, niepowtarzalne oraz zaskakujące. Równocześnie wiemy, iż nawet najbardziej nowoczesne wnętrze powinno pozostać “domem”. Do każdego projektu wkładamy swoje serce oraz zaangażowanie tak, by zaprojektowana przez nas przestrzeń była ciepła oraz osobista, lecz za każdym razem także jedyna w swoim rodzaju.


Architekt Łódź, a zamiłowanie do architektury

Nasza praca to zamiłowanie do dobrej architektury, prostych form oraz estetycznego wzornictwa. Praca w zespole pozwala nam na ocenę realizowanego projektu z różnych perspektyw. Dzięki temu architektura naszego autorstwa staje się wieloaspektowa i nie ma w niej miejsca na żadną przypadkowość. Chętnie otwieramy się na współpracę z klientem i nowe wyzwania projektowe.


Jednym z najważniejszych założeń naszej pracowni jest to, iż projektujemy architekturę kontekstu. Nasze budynki nie pozostają w oderwaniu od miejsc, w których powstają. Przy każdym projekcie znajdzie się zawsze czas na analizę otoczenia oraz wpasowanie budynku w miejsce, w którym ma on powstać. Uważamy, że architekt powinien dbać o otaczającą nas przestrzeń. Duży nacisk kładziemy na ekologię w swoich projektach oraz staramy się o to, żeby utworzone budynki były przyjazne środowisku oraz tanie w eksploatacji.


Architekt Łódź przedstawicielem funkcjonalności oraz estetyki 

Idealnie zaprojektowana architektura łączy funkcjonalność z estetyką. W naszych projektach staramy się dbać o przemyślany układ pomieszczeń, który gwarantuje komfort korzystania z nich. Naszą architekturę charakteryzuje optymalne wykorzystywanie potencjału miejsca w którym powinien znajdować się dany budynek. Poszukujemy rozwiązań wykorzystujących naturalne światło, a także otaczającą budynek przyrodę.


Nie mamy obaw przed łączeniem ze sobą różnych materiałów, doceniamy możliwości betonu, drewna, szkła, cortenu albo ceramiki. Odpowiedni ich dobór może nadać unikalnego charakteru wnętrzu bądź elewacji. Faktem jest, że nasz Klient będzie zadowolony, gdyż zapewniamy mu kompleksową obsługę inwestycji.

Zobacz również: